Näituste tulemused


aldu5.jpg
09.11.2013 Latvia, Riga
International FCI CACIB Dog Show
"BALTIC WINNER 2013"
kohtunik: Ramune Kazlauskaite (Leedu)

SETKH ALDOY

Class: jun - EX 1, CQ, JCAC
.
BALT JW13
.
.
bay2_v.jpg
20.10.13 Rakvere
kohtunik: Dagmar Klein (Rumeenia)

SETKH BAIYCHA

Klass: Beebi, EAH, TPB
.
BIS beebi III koht
kohtunik: Jo Scheppers (Holland)
.
19.10.13 Rakvere
kohtunik: Jo Scheppers (Holland)

SETKH BAIYCHA

Klass: Beebi, EAH, TPB
.
.
aldu4_v.jpg
20.10.13 Rakvere
kohtunik: Dagmar Klein (Rumeenia)

SETKH ALDOY

Klass: junior, SP-1, SK, PI-1, TPJ, TP
.
19.10.13 Rakvere
kohtunik: Jo Scheppers (Holland)

SETKH ALDOY

Klass: junior, SP-1, SK, PI-1, TPJ, TP
.
13.10.13 Valmiera (Läti)
kohtunik: Jaroslav Matyaš (Slovakia)

SETKH ALDOY

Klass: junior, SP-1, SK, JCAC, PI-3, TPJ
.
12.10.13 Valmijera (Läti)
kohtunik: Inese Pablaka (Läti)

SETKH ALDOY

Klass: junior, SP-1, SK, JCAC, PI-1, TPJ, TP
.
aldu3_v.jpg
06.10.13 Chisinau, "Montenegro National Dog Show"
kohtunik: Dagmar Klein (Rumeenia)

SETKH ALDOY

Klass: junior, SP-1, SK, JCAC, PI-2, TPJ
.
06.10.13 Chisinau, "Philippine National Dog Show"
kohtunik: Zooinjenei Georgi Hristozov (Bulgaaria)

SETKH ALDOY

Klass: junior, SP-1, SK, JCAC, PI-2, TPJ
.
05.10.13 Chisinau, "Philippine National Dog Show"
kohtunik: Boriss Chaprio (Prantsusmaa)

SETKH ALDOY

Klass: junior, SP-1, SK, JCAC, PI-2, TPJ
.
06.10.13 RV Chisinau (Moldaavia)
kohtunik: Augusto Dinky Santos (Philippine)

SETKH ALDOY

Klass: junior, SP-1, SK, JCAC, PI-2, TPJ
.
05.10.13 RV Chisinau (Moldaavia)
kohtunik: Nemanja Jovanovic (Serbia)

SETKH ALDOY

Klass: junior, SP-1, SK, JCAC, PI-2, TPJ
.
bayra IMG_4985_v.jpg
06.10.13 Chisinau, "Montenegro National Dog Show"
kohtunik: Dagmar Klein (Rumeenia)

SETKH BAIYCHA

Klass: Beebi, EAH, TPB
.
05.10.13 Chisinau, "Montenegro National Dog Show"
kohtunik: Hans Van Den Berg (Holland)

SETKH BAIYCHA

Klass: Beebi, EAH, TPB

BEST BABY I
kohtunik: Boriss Chaprio (Prantsusmaa)
.
06.10.13 Chisinau, "Philippine National Dog Show"
kohtunik: Zooinjenei Georgi Hristozov (Bulgaaria)

SETKH BAIYCHA

Klass: Beebi, EAH, TPB

BEST BABY II
kohtunik: Augusto Dinky Santos (Philippine)
.
05.10.13 Chisinau, "Philippine National Dog Show"
kohtunik: Boriss Chaprio (Prantsusmaa)

SETKH BAIYCHA

Klass: Beebi, EAH, TPB

BEST BABY I
kohtunik: Nemanja Jovanovic (Serbia)
.
06.10.13 RV Chisinau (Moldaavia)
kohtunik: Augusto Dinky Santos (Philippine)

SETKH BAIYCHA

Klass: Beebi, EAH, TPB
.
05.10.13 RV Chisinau (Moldaavia)
kohtunik: Nemanja Jovanovic (Serbia)

SETKH BAIYCHA

Klass: Beebi, EAH, TPB
.
aldu2_v.jpg
18.08.13 RV Tallinn
kohtunik: Franco Mannato (Prantsusmaa)

SETKH ALDOY

Klass: junior, SP-1
.
17.08.13 RV Tallinn
kohtunik: Marina Rannala (Eesti)

SETKH ALDOY

Klass: junior, SP-1, SK, PI-1, TPJ, TP
.
11.08.13 Väimela
kohtunik: Elena Kulesova (Venemaa)

SETKH ALDOY

Klass: junior, SP-1, SK, PI-2, VSPJ
bay_v.jpg
10.08.13 Pihkva
kohtunik: Luis Manuel Calado Catalan (Portugal)

SETKH BAIYCHA

Klass: Beebi, EAH, TPB
aldu_v.jpg
10.08.13 Pihkva
kohtunik: Luis Manuel Calado Catalan (Portugal)

SETKH ALDOY

Klass: junior, SP-3
21.07.13 Ülenurme
kohtunik: Panos Demetriou (Küpros)

SETKH ALDOY

Klass: junior, SP-1, SK, TPJ, PI-2
13.07.13 Tallinn
kohtunik: Livija Zizevskis (Leedu)

SETKH ALDOY

Klass: junior, SP-1, SK, TPJ, TP
IMG_2378_v.jpg
07.07.13 Rahvusvaheline koertenäitus, Pärnu
kohtunik: Oleg Vasiljev (Venemaa)

SETKH ALDOY

Klass: junior, SP-1, SK, TPJ, TP
IMG_2360_v.jpg
06.07.13 Rahvusvaheline koertenäitus, Pärnu
kohtunik: Ekaterina Bauzhes (Venemaa)

SETKH ALDOY

Klass: junior, SP-1, SK, JSERT, TPJ, PI-2
IMG_2282_v.jpg
30.06.13 Rahvuslik koertenäitus Luige
kohtunik: Peter van Montfoort  (Holland)

SETKH ALDOY

Klass: junior, SP-1, SK, PI-1, JSERT, TPJ, TP

29.06.13  Rahvuslik koertenäitus, Haapsalu   kohtunik:: Yana Gavrilova   (Venemaa)

SETKH ALDOY

Klass: junior, SP-2, SK, PI-2, JSERT




Picture_669_v.jpg
09.06.13  Rahvuslik koertenäitus, Birštonas, Leedu
kohtunik: Zhanna Bondar ( Valgevene)

SETKH ALDOY

Klass: junior, SP-1, JN, TPJ, PI-1, VSP
IMG_6972_v.jpg
09.06.13  Rahvusvaheline koertenäitus, Riga, Läti
kohtunik: Chapiro Boris (Pransusmaa)

SETKH ALDOY

Klass: junior, SP-1, CQ, JCAC, PI-4
erikas_2013_v.jpg
11.05.13 Kukaasia ja Kesk-Aasia lambakoerte erinäitus, Tallinn
kohtunik: Galina Kirkitckaia (Venemaa)

SETKH ALDOY

Klass: KUTSIKAS KOHT I, EAH, TPK
distene_erikas_2013-1_v.jpg
11.05.13 Kukaasia ja Kesk-Aasia lambakoerte erinäitus, Tallinn
kohtunik: Galina Kirkitckaia (Venemaa)

RUNAGATE DISTENE

Emased - Noorteklass,
hinne: SUREPÄRANE koht II
EW13_SethAldoi_v.jpg
01.06.13 Rahvusvaheline koertenäitus "Eesti Võitja 2013"
kohtunik: Dina Korna (Eesti)

SETKH ALDOY

Klass: KUTSIKAS KOHT I, EAH, TPK
u2013_5_v.jpg
27.04.13 Erinäitus, Riia
kohtunik: Helena Borisova (Valgevene)

SETKH ALDOY

Klass: KUTSIKAS KOHT I, EAH, TPK BIS
Kuts II koht

21.04.13 Rahvuslik koertenäitus, Rakvere
kohtunik: Igoris Zizevskis (Leedu)

SETKH ALDOY

Klass: KUTSIKAS KOHT I,
EAH, TPK

20.04.13 Rahvuslik koertenäitus, Rakvere
kohtunik: Petru Muntean (Rumeenia)

SETKH ALDOY

Klass: KUTSIKAS KOHT I,
EAH, TPK
IMG_1996_v.jpg
13.04.13 Rahvusvaheline koertenäitus, Tallinn
"Tallinna Võitja"
kohtunik: Anna Kochan (Poola)

SETKH ALDOY

Klass: KUTSIKAS KOHT I, EAH, TPK BIS Kuts II koht
kohtunik : Tanya Ahlman-Stockmari (Soome)

-------------------------------------------

30.03.13 Rahvusvaheline koertenäitus, Riga
"Läti Võitja"
kohtunik: Andrey Kislyakov (Valgevene)

SETKH ALDOY

Klass: KUTSIKAS KOHT I, EAH, TPK BIS Kuts II rühm koht III
kohtunik Galina Zhuk (Valgevene)
picture_174_v.jpg
31.03.13 Riga II rühma erinäitus
kohtunik: Jari Laakso (Soome)

SETKH ALDOY

Klass: KUTSIKAS KOHT I, EAH, TPK
BIS Kuts IV
kohtunik Jari Laakso (Soome)


aprill_13_3_v.jpg
03.03.13  Narva
kohtunik: Monica Plaha (Austria)

SETKH ALDOY

Klass: KUTSIKAS
KOHT I, EAH, TPK
aprill_13_2_v.jpg
03.03.13  Tallinn
kohtunik: Katarzyna Fizdon (Poola)

SETKH ALDOY

Klass: BEEBI
KOHT I, EAH, TPB
aprill_13_1_v.jpg
02.03.13  Tallinn
kohtunik: Juta Haranen  (Eesti)
SETKH ALDOY

Klass: BEEBI
KOHT I, EAH, TPB
BIS BEEBI iV koht
Kohtunik: Katarzyna Fizdon (Poola)
setghaltoi_v.jpg
26.01.13  Narva
kohtunik: Tino Pehar (Horvaatia)

SETKH ALDOY

Klass: BEEBI
KOHT I, EAH, TPB
koer_2013_v.jpg
12.01.13  Tartu
kohtunik: Saija Juuttilainen (Soome)
BRITNEY
AVA SP-1/1,SK, PE-1, SERT, VSP
JSHOWCO3_v.jpg
01.12.2012 Tallinn kutsikate ja veteraanide jõulushow
kohtunik: Maire Tõnurist (Eesti)
RUNAGATE DIAMOND
JUN SP-1, TPJ
Brit_sept_v.jpg
01.09.12  Väimela
kohtunik: Linda Jürgents (Eesti)
BRITNEY
AVA SP-1/1, PE-1, SERT, VSP
Armanv2imela_v.jpg
01.09.12  Väimela
kohtunik: Linda Jürgents (Eesti)
ARMAN
VET SP-1, PI-1, TPV, TP
Vet BIS-4








26.08.12  Riia
II rühma erinäitus
kohtunik: Viktoria Pogodina (Ukraina)
ARMAN
VET SP-1, PI-1, CQ, VCAC, TPV, VSP,
Vet BIS-3
BW_alcapone_2012_v.jpg
18.08.12  Tallinn
BALTI VÕITJA
kohtunik: Karin Bernardis (Austria)
RUNAGATE AL CAPONE
CH SP 1/2, SERT-3, PI-4
P8189408_arman_2012_v.jpg
18.08.12  Tallinn
BALTI VÕITJA
kohtunik: Karin Bernardis (Austria)
ARMAN
VET SP-1, PI-1, TPV, TP
BALT VetW 2012





12.08.12  Raisio Soome
kohtunik: Antoaneta Popantonova (Bulgaaria)
ARMAN
VET SP-1, PI-1, VCAC, TPV, CAC, TP





05.08.12  Pärnu RV
kohtunik: Ljubov Terentjeva (Venemaa)
ARMAN
VET SP-1, PI-1, TPV, TP




04.08.12  Pärnu RV
kohtunik: Leoš Jantcik (Tšehhi)
ARMAN
VET SP-1, PI-2, TPV




28.07.12  Haapsalu
kohtunik: Juraite Butkiene (Leedu)
ARMAN
VET SP-1, PI-1, TPV, TP




22.07.12  Ülenurme
kohtunik: Dorothea Caroll (Iirimaa)
ARMAN
VET SP-1, PI-1, TPV, TP




21.07.12  Räpina
kohtunik: Andreas Polgar (Tšehhi)
ARMAN
VET SP-1, PI-1, TPV, VSP




08.07.2012 Luige
kohtunik: Jari Laakso (Soome)
ARMAN
VET SP-1, PI-1, TPV, TP
BW_diamond_2012_v.jpg
08.07.2012 Luige
kohtunik: Jari Laakso (Soome)
RUNAGATE DIAMOND
JUN SP-1, JSERT, PI-2, TPJ







07.07.2012 Luige
kohtunik: Valentina Ivanishchva (Venemaa)
RUNAGATE DIAMOND
JUN SP-1, JSERT, PI-2, TPJ
P8189407_arman_balti_v.jpg
07.07.2012 Luige
kohtunik: Valentina Ivanishchva (Venemaa)
ARMAN
VET SP-1, PI-1, TPV, TP



01.07.2012  Viimsi
kohtunik: Sergey Vanzha (Venemaa)
ARMAN
VET SP-1, PI-1, TPV, TP






30.06.2012  Viimsi
kohtunik: Oleg Yanchev (Venemaa)
ARMAN
VET SP-1, PI-1, TPV, TP
diamond_juuni1_12_v.jpg
02.06.12  Tallinn
EESTI VÕITJA
kohtunik: Anna Babajeva (Venemaa)
RUNAGATE DIAMOND
JUN SP 1/1, PI-4, JSERT, TPJ
EST Junior Winner 12
Arman_juuni1_12_v.jpg
02.06.12  Tallinn
EESTI VÕITJA
kohtunik: Anna Babajeva (Venemaa)
ARMAN
VET, SP-1/1, PI-2, TPV
EST Veteran Winner 12
arman_juuni1_2_12_v.jpg
20.05.12  Austria
WORLD DOG SHOW
kohtunik: Vondrous Otakar (Tšehi)
ARMAN
VET, SP-1/2
Reserv Veteran World Winner 12
paar_mai_v.jpg
29.04.12  Riia erinäitus 
kohtunik: Sylvia Pons-Morand (Prantsusmaa)
Paaride võistlus
AMAZONKA IZ STOLITSY SIBIRI
&
ARMAN
II KOHT
amazon_riia_mai_v.jpg
29.04.12  Riia erinäitus 
kohtunik: Sylvia Pons-Morand (Prantsusmaa)
AMAZONKA IZ STOLITSY SIBIRI
CH, SP-1, PE-4, CQ
arman_mai_riia_v.jpg
29.04.12  Riia erinäitus 
kohtunik: Sylvia Pons-Morand (Prantsusmaa)
ARMAN
VET, SP-1, VCAC, PI-4, TPV,
Vet BIS II
arman_narva_v.jpg
28.04.12  Narva rahvuslik koertenäitus 
kohtunik: Tatjana Romanovskaja (Valgevene)
ARMAN
VET, SP-1, PI-1, TPV, TP,
Vet BIS I

amzonka_04_2012_v.jpg
01.04.12  Rakvere rahvuslik koertenäitus 
kohtunik: Johanna Szczepanska-Korpetta (Poola)
AMAZONKA IZ STOLITSY SIBIRI
CH, SP-1, PE-2
arman_05_2012_v.jpg
01.04.12  Rakvere rahvuslik koertenäitus 
kohtunik: Johanna Szczepanska-Korpetta (Poola)
ARMAN
VET, SP1, PI-1, TPV, VSP
Vet BIS IV
danadigemma.jpg
01.04.12  Rakvere rahvuslik koertenäitus 
kohtunik: Johanna Szczepanska-Korpetta (Poola)
RUNAGATE DANA DI GEMMA
KUTS, EAH, TPK

diamond_05_2012_v.jpg
01.04.12  Rakvere rahvuslik koertenäitus 
kohtunik: Johanna Szczepanska-Korpetta (Poola)
RUNAGATE DIAMOND
KUTS, EAH, VSPK

amazonka_04_2_2012_v.jpg
31.03.12  Rakvere rahvuslik koertenäitus
kohtunik: Rita Kadike-Skadina (Läti)
AMAZONKA IZ STOLITSY SIBIRI
CH, SP-1, PE-1, VSP

arman_04_2012_v.jpg
31.03.12  Rakvere rahvuslik koertenäitus 
kohtunik: Rita Kadike-Skadina (Läti)
ARMAN
isane Vet SP-1, PI-1, TPV, TP
distene_v.jpg
31.03.12  Rakvere rahvuslik koertenäitus 
kohtunik: Rita Kadike-Skadina (Läti)
RUNAGATE DISTENE
KUTS, EAH, VSPK
diamond_04_2012_v.jpg
31.03.12  Rakvere rahvuslik koertenäitus 
kohtunik: Rita Kadike-Skadina (Läti)
RUNAGATE DIAMOND
KUTS, EAH, TPK UUS
/e107_images/arman_12_4_v.jpg
18.03.12  Riia
II Rühm
kohtunik: Inese Pablaka (Läti)
ARMAN
VET, SP1, PI-3, VCAC, TPV,
Vet BIS-II
Kohtunik: Erika Szokol (Hungary)
amazon_12_2_v.jpg
17.03.12  Riia
Latvia Winner 2012
kohtunik: Miroslaw Redlicki (Pooia)
AMAZONKA IZ STOLITSY SIBIRI
CH, SP1/2
arman_12_3_v.jpg
17.03.12  Riia
Latvia Winner 2012
kohtunik: Miroslaw Redlicki (Pooia)
ARMAN
VET, SP1, PI-2, VCAC, TPV,
LV VetW 12

diamond_v.jpg
11.12.11  Tallinn Jõulushow
kohtunik: Aire-Piret Pärn (Eesti)
RUNAGATE DIAMOND
isane Beebi VL Koht 1 TPB
arman2012_1_v.jpg
11.12.11  Tallinn Jõulushow
kohtunik: Aire-Piret Pärn (Eesti)
ARMAN
isane VET SP-1, PI-1, TP VET
arman2012_2_v.jpg
15.10.11  Rakvere
kohtunik: Livija Zizevske (Leedu)
ARMAN
isane VET SP-1, PI-1, TP VET, VSP
alcapone2012_1_v.jpg
10.09.11  Tallinn, II Rühma näitus
kohtunik: Juulia Aiditiene (Leedu)
RUNAGATE AL CAPONE
AVA  SP 1, PI-1, SERT TP 

dolshe111_v.jpg15.05.11  Tallinn, EKAKL TÜ erinäitus
kohtunik: Zoran Brancovitc ( Serbia)
VALDGEIM DOLCHE
Tšemp  SP 1/3
DSC_6961_v.jpg
15.05.11  Tallinn, EKAKL TÜ erinäitus
kohtunik: Zoran Brancovitc (Serbia)
ARMAN
isane VET  SP-1, PI-4, TP VET     
alcapone011_v.jpg15.05.11  Tallinn, EKAKL TÜ erinäitus
kohtunik: Zoran Brancovitc ( Serbia)
RUNAGATE AL CAPONE
AVA  SP 1/2 , SERT-4  

Arman riia erikas 2011 kevad_v.jpg23.04.2011.a. Riia Klubi erinäitus(Läti).
Kohtunik: Oksana Vertinska (Läti)
ARMAN
Isane VET SP/1, PI-5, VET CAC, TP VET,
VET BIS-1
arm11_v.jpg
10.04.11 Rakvere
kohtunik Cristian Stefanescu (Rumeenia)
ARMAN
Isane VET SP-1, PI-1,VET SERT, VSP
amazonka11_v.jpg10.04.11 Rakvere
kohtunik Cristian Stefanescu (Rumeenia)
AMAZONKA IZ SOLITSY SIBIRI
AVA SP-1, PE-2, SERT

IMG_4881_v.jpg12.09.2010.a. Kaunas (Leedu).
Kohtunik: Ramune Kazlauswkaite (Leedu)
ARMAN
Isane VET SP/1, PI-1, VET CAC, TP VET, TP,
VET BIS-5 
IMG_3783_v.jpg
12.09.2010.a. Kaunas (Leedu).
Kohtunik: Ramune Kazlauswkaite (Leedu)
AMAZONKA IZ STOLITSY SIBIRI
Emane AVA SP/1, PE-1, CAC, VSP 
al_2_2_v.jpg18.07.2010.a. Ogre (Läti).
Kohtunik: Petr Rehanek (Tsehhi)
RUNAGATE AL CAPONE
Isane NO SP/1, PI-2

AL_v.jpg04.07.2010.a. Riia
Klubi Erinäitus.
Kohtunik: J. Jerusalimskaja (Venemaa)
RUNAGATE AL CAPONE
Isane JUN SP/1, JUN SERT, TPJ, PI-1, VSP, BIS-1

al_v_1_v.jpg05.06.2010.a. Tallinn rahvusvaheline näitus
Eesti Võitja 2010
Kohtunik: Mel Palm (Eesti)
RUNAGATE AL CAPONE
Isane JUN SP/1, JUN SERT, TPJ, PI-2
JW 2010

amazonka222_v.jpg10.04.2010.a. Rakvere.
Kohtunik: Nikolai Sedykh (Venemaa)
AMAZONKA IZ STOLITSY SIBIRI
NOO SP/1, PE2, SERT

valmera_v.jpg20.02.2010.a. Valmiera(Läti).
Kohtunik: Lidia Repina (Venemaa)
AMAZONKA IZ STOLITSY SIBIRI
No, SP-1, PE-1, CQ, CAC, BOO

2_2010_v.jpg24.01.2010.a. Kaunas Winner 2010 (Leedu).
Kohtunik: Elena Kuleshova (Venemaa)
AMAZONKA IZ STOLITSY SIBIRI
Emane AVA, SP1, PE-2

1_2010_v.jpg24.01.2010.a. Kaunas Winner 2010 (Leedu).
Kohtunik: Elena Kuleshova (Venemaa)
RUNAGATE AL CAPONE
Isane JUN SP/1, JUN SERT, TPJ, PI-2
JW 2010


3_2010_v.jpg09.01.2010.a. Tartu
Kohtunik: Larisa Kizina (Venemaa)
AMAZONKA IZ STOLITSY SIBIRI
Emane NO, SP/1, SERT, PE-1, VSP

4_2010_v.jpg09.01.2010.a. Tartu
Kohtunik: Larisa Kizina (Venemaa)
RUNAGATE AVALONE
Isane JUN SP/1, JUN SERT, TPJ, PI-1, TP


alcapone12_1.jpg05.12.2009.a. Tallinn EKL kutsikate ja veteranide jõulushow.
Kohtunik: Natalja Sedõh (Venemaa)
RUNAGATE AL CAPONE
Isane kuts vanuse TP


28.11.2009.a. Sillamäe rahvuslik koertenäitus.
Kohtunik: Elena Borisiova (Valgevene)
RUNAGATE AL CAPONE
Isane JUN SP/1, JUN SERT, TPJ, PI-1, VSP

amazon12_2.jpg28.11.2009.a. Sillamäe rahvuslik koertenäitus.
Kohtunik: Elena Borisiova (Valgevene)
AMAZONKA IZ STOLITSY SIBIRI
EMASED NO, SP 1/1, PE-1, TP, SERT

th_alcapone_uus.jpg08.11.2009.a. Tartu rahvusvaheline koertenäitus.
Kohtunik: Georgi Eftimov (Bulgaaria)
RUNAGATE AL CAPONE
Isane JUN SP/1, JUN SERT, VSPJ, PI-2



07.11.2009.a. Tartu rahvusvaheline koertenäitus.
Kohtunik: Lidija Oklescen (Sloveenia)
RUNAGATE AL CAPONE
Isane JUN SP/1, JUN SERT, VSPJ, PI-2

amazon_n_th.jpg08.11.2009.a. Tartu rahvusvaheline koertenäitus.
Kohtunik: Georgi Eftimov (Bulgaaria)
AMAZONKA IZ STOLITSY SIBIRI
EMASED JUN, SP 1/3, PE-4


07.11.2009.a. Tartu rahvusvaheline koertenäitus.
Kohtunik: Lidija Oklescen (Sloveenia)
AMAZONKA IZ STOLITSY SIBIRI
EMASED JUN, SP 1/2, PE-3


arman_n_th.jpg08.11.2009.a. Tartu rahvusvaheline koertenäitus.
Kohtunik: Georgi Eftimov (Bulgaaria)
ISASED TŠEMPIONID
ARMAN
SP 1/1, R.CACIB, PI-3



07.11.2009.a. Tartu rahvusvaheline koertenäitus.
Kohtunik: Lidija Oklescen (Sloveenia)
ISASED TŠEMPIONID
ARMAN
SP 1/2, R.CACIB, PI-3

alcapone_n_th.jpg17.10.2009.a. toimus Rakveres rahvuslik koertenäitus.

Kohtunik: Audrone Babianskiene (Leedu)

RUNAGATE AL CAPONE

Isane Kuts SP/1, EAH, TP KUTS

th_avalon.jpg

RUNAGATE AVALONE

Isane Kuts SP/2, EAH


th_armano.jpg

RUNAGATE ARMANO


Isane Kuts SP/3


th_amazonka_3.jpg

AMAZONKA IZ STOLITSY SIBIRI


Emane JUN SP/1, JUN SERT, TP JUN, PE2


th_arman_uus.jpg

ARMAN


Isane Tšempion SP/1, VSP, PI1


th_p3.jpg26.09.2009.a. toimus Riias erinäitus, kaukaasia lambakoertele.

Kohtunik: Asia Vasecka (Läti)

RUNAGATE AL CAPONE

Isane Kuts SP/1

th_p1.jpg

AMAZONKA IZ STOLITSY SIBIRI

em JUN SP/1, JUN CAC, VSP JUN, PE-1, VSP
th_p2.jpg

th_IMG_3075.jpg19.09.2009.a. toimus Leedus Panevezises rahvuslik koertenäitus.

Kohtunik: Danguole Papinigiene Leedust

AMAZONKA IZ STOLITSY SIBIRI

em JUN SP/1, JUN CAC, TP JUN, PE-2

th_P9130162.jpg13.09.2009.a. toimus Riias II rühma näitus.

Kohtunik: K-R Johhanson Rootsist

AMAZONKA IZ STOLITSY SIBIRI

em JUN SP/1, JUN CAC, TP JUN, PE-2

th_DSC9467.jpg06.09.2009.a. toimus Tallinnas Kesk-aasia ja Kaukaasia lambakoerte erinäitus.

Kohtunik: Peter Harsanyi (Ungarist)

AMAZONKA IZ STOLITSY SIBIRI

em JUN SP/1, JUN SERT, TP JUN, PE-4

Vali keel

Eesti England Russian

Kontakt

Kennel Runagate
Rakvere
Sirje Veiman
Telefon: +372 5282 337
Email: info@runagate.eu